Nowe okna w Ratuszu

22 czerwca 2020

Burmistrz Miasta Sejny informuje, iż 15 czerwca 2020 r. została podpisana umowa Pomiędzy Województwem Podlaskim, w imieniu którego działa Zarząd Województwa Podlaskiego a Miastem Sejny na realizację zadania p.n. „Ratusz w Sejnach: wymiana stolarki okiennej – II etap.”

W ramach przedmiotowej inwestycji, do 30 listopada 2020 r.,  wymienionych zostanie 20 szt. okien na parterze budynku: 12 okien skrzynkowych polskich czteroskrzydłowych rozwiernych, 8 szt. okien skrzynkowych polskich łukowych sześcioskrzydłowych rozwierno – uchylnych odtworzonych na wzór istniejących).

Miasto Sejny otrzymało dotację w kwocie 80 000 PLN ramach konkursu:

Prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, znajdującym się na terenie województwa podlaskiego.

Szczegóły w załączeniu.