Remont 2 obiektów typu orlik w Sejnach

10 lipca 2020

Ministerstwo Sportu poinformowało o pierwszych rozstrzygnięciach w ramach tegorocznej edycji „Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – Sportowa Polska”.

„Wspieramy rozwój infrastruktury sportowej w całej Polsce. Na tym etapie dofinansowanych zostanie 35 inwestycji na łączna kwotę 70 175 300 złotych. Cieszę się, że kolejne inwestycje pojawią się na sportowej mapie Polski” – dodaje minister sportu, Danuta Dmowska-Andrzejuk.

Ministerstwo – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom samorządów – dofinansuje remonty i modernizacje kompleksów boisk „Orlik 2012”, dzięki czemu dojdzie do wymiany nawierzchni w 2 obiektach typu Orlik oraz bieżni okrężnej w Sejnach.

Propozycja dofinansowania wyniosła w tym przypadku 1 010 000 zł.
Poniżej publikujemy oficjalny protokół, dotyczący inwestycji.

Protokół nr 5 – Sportowa Polska – edycja 2020

Źródło: