Sobota, 22 Wrzesnia 2018
SEJNY >> Aktualności
A A A
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej - ePUAP
BIP
Czwartkowe spotkania międzypokoleniowe Głosy Naszego Miasta       Wojska Obrony Terytorialnej - REKRUTACJA
Ogólne    Informacje urzędowe    Przetargi    Imprezy    Sport    Wszystkie
Kategoria: Ogólne
dodano: 23-04-2018 14:11  Dodał:
Zawiadomienie

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty, w sprawie naboru ofert na świadczenie usługi – tłumaczenia na język angielki i/lub litewski w ramach projektu nr LT-PL-2S-193 pn. „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w partnerstwie z Instytucją Publiczną „Sveikatinguno idėjos” Mariampol (Litwa) będącego Liderem projektu, w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w załączeniu.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 23-04-2018 10:22  Dodał: K. Palewicz
 Raport z I etapu konsultacji społecznych

W dniach 09-11.04.2018 negocjatorzy z Europejskiego Instytutu Mediacji odbyli rozmowy łącznie z 78 osobami. Innym narzędziem badania opinii lokalnej społeczności była ankieta. Na zawarte w niej pytania dotyczące oświaty w Sejnach odpowiedziało 116 osób.
Publikowany raport prezentuje wszystkie zebrane przez konsultantów opinie, uwagi i pomysły. Warto się z nim zapoznać i wiedzieć, jakie jest nasze - mieszkańców - zdanie na temat spraw związanych z edukacją w Sejnach. Z pewnością stanowi solidną bazę do kolejnego etapu pracy nad ugodą społeczną, który zaczyna się już dzisiaj i potrwa do środy. Zapraszamy każdego, komu kwestie związane z przyszłością miasta nie są obojętne.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 23-04-2018 07:33  Dodał: K. Palewicz
Rozpoczęcie sezonu motocyklowego

Szczegóły w załączeniu.


Kategoria: Przetargi
dodano: 19-04-2018 11:40  Dodał: K. Palewicz

Zamawiający unieważnił powtórny przetarg na uzbrojenie terenów inwestycyjnych w Mieście Sejny.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 19-04-2018 08:05  Dodał: K. Palewicz

Burmistrz Miasta Sejny zaprasza rodziców/opiekunów prawnych dzieci w wieku od 20 tygodni do lat 3 zainteresowanych zapewnieniem opieki swoim dzieciom w żłobku. Zapisy posłużą zbadaniu zapotrzebowania powstania żłobka w Sejnach  w celu zapewnienia opieki dzieciom do lat 3.

Wstępnych zapisów można dokonywać osobiście w Urzędzie Miasta Sejny (pokój nr 8) lub elektronicznie: wypełniony i zeskanowany formularz należy przesłać na adres e-mail: sekretariat@um.sejny.pl do dnia 23 kwietnia 2018 r. do godz. 15.00

Osoba do kontaktu: Barbara Miszkiel, tel. (87) 5162 073 w. 46

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 16-04-2018 14:48  Dodał: K. Palewicz

W załączeniu informacja o wynikach naboru na stanowisko inspektora w Referacie Finansowym w Urzędzie Miasta Sejny.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 16-04-2018 14:20  Dodał: K. Palewicz
Zaproszenie na konsultacje społeczne

Szczegóły zaproszenia w załączeniu.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 16-04-2018 13:23  Dodał: K. Palewicz
Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie w Szepietowie

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na Wiosenne Targi Ogrodnicze Targi Pszczelarskie, które odbędą się 21-22 kwietnia 2018 roku.  Nasze Targi są idealną okazją do wiosennych zakupów ogrodniczych i sadowniczych na najbliższy sezon. Będzie możliwość zapoznania się z ofertami wielu wystawców, porównaniu cen i jakości produktów przez nich oferowanych oraz odmian roślin, które nas interesują.
Wszyscy  pszczelarze i osoby interesujące się tą profesją również znajdą wiele ciekawych dla siebie rzeczy. Przede wszystkim będzie możliwość zakupu różnego rodzaju miodów i akcesoriów pszczelarskich.
Nie zawiodą się Ci, którzy nastawią się na zdobycie dodatkowej wiedzy. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie przygotował szereg wykładów o chowie królików i pszczół oraz o ogrodach terapeutycznych. 
Bardzo ciekawym punktem targów będzie wystawa królików, gdzie będzie można podziwiać najpiękniejsze okazy tych puchatych zwierząt. Przewidziane są również konkursy z nagrodami.
Spotkajmy się w Szepietowie w ten wiosenny weekend.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 16-04-2018 11:14  Dodał:
zaproszenie do składania ofert

Zaproszenie do składania ofert na świadczenie usługi - wykonanie adaptacji strony internetowej Urzędu Miasta Sejny w ramach projektu „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska w załączeniu.
 

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 16-04-2018 08:51  Dodał: K. Palewicz
Wstępny raport z I etapu konsultacji społecznech

Zakończył się pierwszy etap konsultacji społecznych w sprawie utworzenia żłobka w Sejnach. W załączniku znajduje się wstępny raport przekazany przez mediatorów z Europejskiego Instytutu Mediacji. Znajdują się w nim informacje na temat sposobu prowadzenia konsultacji, wyniki dotychczasowej pracy oraz zaproszenie do udziału w kolejnych spotkaniach.

[Czytaj dalej]


strony: 1  ..  11  12  13  14  15  16  17  18  19  ..  258