Wtorek, 19 Czerwca 2018
SEJNY >> Aktualności
A A A
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej - ePUAP
BIP
Czwartkowe spotkania międzypokoleniowe Głosy Naszego Miasta       Wojska Obrony Terytorialnej - REKRUTACJA
Ogólne    Informacje urzędowe    Przetargi    Imprezy    Sport    Wszystkie
Kategoria: Ogólne
dodano: 12-04-2018 08:44  Dodał: K. Palewicz

Od 10 kwietnia Europejski Instytut Mediacji prowadzi w Sejnach konsultacje społeczne. Celem mediatorów jest wypracowanie porozumienia w kwestii planowanego utworzenia żłobka w Sejnach.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Przetargi
dodano: 11-04-2018 11:10  Dodał: K. Palewicz

Miasto Sejny podaje wyniki otwarcia ofert, które miało miejsce 30 marca 2018r.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 11-04-2018 09:35  Dodał: M. Klucznik
zaproszenie do składania ofert

Zaproszenie do składania ofert na świadczenie usługi - wykonanie publikacji promocyjnej w ramach projektu „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska w załączeniu.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 11-04-2018 09:34  Dodał: M. Klucznik
zaproszenie do składania ofert

Zaproszenie do składania ofert na świadczenie usługi – tłumaczenia na język angielki i/lub litewski w ramach projektu w ramach nr LT-PL-2S-192 pn. „Upamiętnienie sąsiedztwa przygranicznego Litwy i Polski z okazji stulecia państwowości Litwy” („Commemoration of Lithuania and Poland neighbourhood in occasion of Lithuania’s statehood century”) realizowanego w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska w załączeniu.
 

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 11-04-2018 09:33  Dodał: M. Klucznik
zaproszenie do składania ofert

Zaproszenie do składania ofert na świadczenie usługi - wykonanie usługi tworzenia trasy turystycznej w ramach nr LT-PL-2S-192 pn. „Upamiętnienie sąsiedztwa przygranicznego Litwy i Polski z okazji stulecia państwowości Litwy” („Commemoration of Lithuania and Poland neighbourhood in occasion of Lithuania’s statehood century”) realizowanego w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska w załączeniu.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 11-04-2018 09:31  Dodał: M. Klucznik
zaproszenie do składania ofert

Zaproszenie do składania ofert na świadczenie usługi – tłumaczenia na język angielki i/lub litewski w ramach projektu „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska w załączeniu.
 

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 11-04-2018 09:29  Dodał: M. Klucznik
zaproszenie do składania ofert

Zaproszenie do składania ofert na świadczenie usługi - wykonanie usługi tworzenia trasy turystycznej w ramach projektu „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska w załączeniu.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 10-04-2018 10:54  Dodał: K. Palewicz

Burmistrz Miasta Sejny informuje, iż w dniach  10 i 11 kwietnia 2018 r. odbędą się spotkania w ramach procesu mediacyjno - konsultacyjnego, który ma doprowadzić do kontraktu społecznego w zakresie:
- utworzenia żłobka,
- ograniczenia lub rozszerzenia oferty publicznego przedszkola,
- utrzymania lub wygaszenia budynku Szkoły Podstawowej, położonej przy
ul Mickiewicza 36;

Miejsce spotkań: Hotel „Skarpa” (Sala konferencyjna, I piętro)

Harmonogram dyżurów:
Wtorek (10 kwietnia 2018 r.):
I spotkanie:  godz. 12.00
II spotkanie: godz. 15.00
III spotkanie: godz. 18.00
Środa (11 kwietnia 2018 r.):
Spotkanie w godz. 9.00 – 11.00

Tel. do kontaktu z Mediatorem – Panem Marcelim Kwaśniewskim
w sprawie spotkań indywidualnych: 509 955 925


Zapraszamy rodziców, nauczycieli oraz inne osoby zainteresowane problemem.


Kategoria: Ogólne
dodano: 09-04-2018 14:36  Dodał: K. Palewicz

Burmistrz Miasta Sejny zawiadamia o możliwości uzyskania dofinansowania na zadanie związane z usuwaniem wyrobów zawierających azbest.

Dofinansowaniem mogą być objęte koszty transportu i unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest zgromadzonych/zalegających na posesji.

Kwota dofinansowania zadania może wynieść do 100% kosztów kwalifikowanych. Dofinansowaniem nie będą objęte koszty związane zakupem oraz montażem nowych pokryć dachowych.


Dofinansowanie nastąpi wyłącznie w sytuacji, gdy Miasto Sejny otrzyma dotację na ten cel ze Środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Zakres dofinansowania zależna będzie od regulaminu określonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku
Osoby zainteresowane uzyskaniem dofinansowania na odbiór i utylizację azbestu powinny w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 kwietnia 2018r. złożyć wniosek w Urzędzie Miasta Sejny, ul. Piłsudskiego 25, 16-500 Sejny, pok. nr 7 lub przesłać pocztą na w/w adres.
Wnioski złożone powinny być wypełnione w całości, w przeciwnym razie nie będą rozpatrywane.
W przypadku osób które wcześniej złożyły wnioski na zdjęcie wyrobów zawierających azbest i zdjęły we własnym zakresie, proszone są o złożenie wniosku tylko na transport i unieszkodliwiane odpadów zawierających azbest.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 06-04-2018 14:52  Dodał: K. Palewicz

Burmistrz Miasta Sejny informuje, iż w dniach 9, 10, 11 kwietnia 2018 r. odbędą się spotkania w ramach procesu mediacyjno - konsultacyjnego, który ma doprowadzić do kontraktu społecznego w zakresie:

- utworzenia żłobka,

- ograniczenia lub rozszerzenia oferty publicznego przedszkola,

- utrzymania lub wygaszenia Szkoły Podstawowej, położonej przy ul Mickiewicza 36;

Spotkanie informacyjne na temat przyjętych założeń odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2018 r., w  budynku Urzędu Miasta Sejny, w sali Rady Miasta Sejny o godz. 18.00

Harmonogram dyżurów i spotkań mediatorów zostanie podany do wiadomości w najbliższy poniedziałek, tj. 9. 04. 2018 r.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższymi tematami.


strony: 1  ..  3  4  5  6  7  8  9  10  11  ..  249