Sobota, 21 Lipca 2018
SEJNY >> Aktualności
A A A
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej - ePUAP
BIP
Czwartkowe spotkania międzypokoleniowe Głosy Naszego Miasta       Wojska Obrony Terytorialnej - REKRUTACJA
Ogólne    Informacje urzędowe    Przetargi    Imprezy    Sport    Wszystkie
Kategoria: Ogólne
dodano: 25-04-2018 09:58  Dodał: K. Palewicz

Szczegóły w załączeniu.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 25-04-2018 09:31  Dodał: M. Klucznik
Zawiadomienie

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty na wykonanie adaptacji strony internetowej Urzędu Miasta Sejny w ramach projektu nr LT-PL-2S-193 pn. „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w załączeniu.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 25-04-2018 07:20  Dodał: M. Klucznik
Zaproszenie

Zaproszenie do składania ofert jest wykonanie publikacji promocyjnej w ramach projektu nr LT-PL-2S-193 pn. „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” w partnerstwie z Instytucją Publiczną „Sveikatinguno idėjos” Mariampol (Litwa) będącego Liderem projektu, w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 24-04-2018 12:30  Dodał: K. Palewicz
Zaproszenie do dyskusji

W związku z przeprowadzonym wstępnym naborem do żłobka zapraszamy na dzisiejsze spotkanie w sali konferencyjne hotelu Skarpa:
- rodziców, którzy wysłali wstępne zgłoszenia
- kadrę pedagogiczną Sejn
- radnych Sejn
- zainteresowanych przyszłością systemu oświaty i edukacji w Sejnach
CELEM SPOTKANIA JEST DYSKUSJA NAD SPOSOBEM REALIZACJI KONCEPCJI UTWORZENIA ŻŁOBKA W SEJNACH
Miejsce: sala konferencyjna hotelu Skarpa
Godzina: 17.00
Serdecznie zapraszamy,
mediatorzy: Ewelina Flatow-Kaleta i Marceli Kwaśniewski


Kategoria: Ogólne
dodano: 24-04-2018 09:10  Dodał: K. Palewicz
Zaproszenie

Szczegóły w załączeniu.


Kategoria: Ogólne
dodano: 23-04-2018 14:18  Dodał: M. Klucznik
Zawiadomienie

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania,w sprawie wyboru ofert na świadczenie usługi - wykonanie usługi tworzenia trasy turystycznej w ramach projektu nr LT-PL-2S-192 pn. „Upamiętnienie sąsiedztwa przygranicznego Litwy i Polski z okazji stulecia państwowości Litwy” („Commemoration of Lithuania and Poland neighbourhood in occasion of Lithuania’s statehood century”) realizowanego w partnerstwie z Instytucją Publiczną „Sveikatinguno idėjos” Mariampol (Litwa) będącego Liderem projektu, w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 23-04-2018 14:17  Dodał: M. Klucznik
Zawiadomienie

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania, w sprawie wyboru ofert na świadczenie usługi - wykonanie usługi tworzenia trasy turystycznej w ramach projektu nr LT-PL-2S-193 pn. „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w partnerstwie z Instytucją Publiczną „Sveikatinguno idėjos” Mariampol (Litwa) będącego Liderem projektu, w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 23-04-2018 14:15  Dodał: M. Klucznik
Zawiadomienie

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania, , w sprawie wyboru ofert na świadczenie usługi - wykonanie publikacji promocyjnej w ramach projektu nr LT-PL-2S-193 pn. „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) w partnerstwie z Instytucją Publiczną „Sveikatinguno idėjos” Mariampol (Litwa) będącego Liderem projektu, w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 23-04-2018 14:14  Dodał: M. Klucznik
Zawiadomienie

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty, na świadczenie usługi – tłumaczenia na język angielki i/lub litewski w ramach projektu nr LT-PL-2S-192 pn. „Upamiętnienie sąsiedztwa przygranicznego Litwy i Polski z okazji stulecia państwowości Litwy” („Commemoration of Lithuania and Poland neighbourhood in occasion of Lithuania’s statehood century”) realizowanego w partnerstwie z Instytucją Publiczną „Sveikatinguno idėjos” Mariampol (Litwa) oraz Administracją Samorządu Kalwarii będącego Liderem projektu, w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w załączeniu.

[Czytaj dalej]


Kategoria: Ogólne
dodano: 23-04-2018 14:11  Dodał: M. Klucznik
Zawiadomienie

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty, w sprawie naboru ofert na świadczenie usługi – tłumaczenia na język angielki i/lub litewski w ramach projektu nr LT-PL-2S-193 pn. „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w partnerstwie z Instytucją Publiczną „Sveikatinguno idėjos” Mariampol (Litwa) będącego Liderem projektu, w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w załączeniu.

[Czytaj dalej]


strony: 1  ..  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ..  252