Środa, 19 Wrzesnia 2018
dodano: 12-12-2017 08:26  Dodał:
Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie

Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie to rozwiązanie, którego powstało jako wynik realizacji projektu o tej samej nazwie. Postawionym celem był rozwój i poprawa dostępności mieszkańców województwa podlaskiego do publicznej służby zdrowia, a w szczególności usprawnienie kontaktu pacjenta z podmiotem leczniczym w zakresie pozyskiwania informacji o oferowanych usługach, rejestracja do lekarza bez konieczności wychodzenia z domu, uzyskanie dostępu do dokumentacji medycznej z poziomu własnego komputera czy też możliwość jej sprawnego przekazywania pomiędzy podmiotami, w których leczy się pacjent.

W wyniku prowadzonych prac utworzony został więc system, który wspomniane powyżej usługi integruje na Portalu Pacjenta dostępnym pod adresem: https://ezdrowie.wrotapodlasia.pl

System oferuje obecnie:

- bezpośrednio po założeniu konta:
możliwość zarejestrowania się przez Internet do większości poradni specjalistycznych w szpitalach województwa podlaskiego,
wygodny wybór terminów wizyt oraz zarządzanie nimi,
możliwość wyszukania lekarza,

- po aktywacji konta i wyrażeniu w podmiotach leczniczych, zgody na przekazywanie danych na poziom regionalny:
dostęp do własnej dokumentacji medycznej przez Internet,
uzupełnianie dokumentacji medycznej o prywatne wyniki badań itp.,
możliwość wygodnego wydruku posiadanej na koncie dokumentacji medycznej,
możliwość udostępnienia dokumentacji medycznej wybranemu lekarzowi,

- stały dostęp do:
aktualności, nowości, programów profilaktycznych prowadzonych przez podmioty lecznicze województwa podlaskiego i nie tylko,
danych kontaktowych większości szpitali z terenu województwa.

Załączone pliki:

Opis Typ Rozmiar