Sobota, 22 Wrzesnia 2018
dodano: 02-02-2018 13:33  Dodał:
Kawiarenka wspomnień

Miejska Rada Seniorów w Sejnach, Stowarzyszenie Origo i Archiwum Miejsko-Gminne zapraszają mieszkańców Sejn na "I Kawiarenkę wspomnień", zorganizowaną w w ramach projektu "Głosy naszego miasta".

Tłusty czwartek to już tradycyjnie czas spotkań i uciech. Zapraszamy więc wszystkich na spotkanie inaugurujące projekt "Głosy naszego miasta". Spotkajmy się, zakosztujmy w słodkim poczęstunku i podzielmy się wspomnieniami, ciesząc się wspólną rozmową. Spotkaniu towarzyszyć będzie muzyka na żywo w wykonaniu młodzieżowego zespołu "Retrospekcja" z Sejn.

Nasz międzypokoleniowy projekt "Głosy naszego miasta" wyrasta z chęci połączenia opowieścią młodego i starszego pokolenia mieszkańców Sejn, aby wspólnie wybudować pomost pod przyszłe działania w mieście i regionie.

Biletem wstępu niech będzie opowieść lub archiwalne zdjęcie z rodzinnego albumu!

Zapraszamy.

KIEDY:
8 lutego 2018, Godz.17.00
GDZIE:
Ośrodek Kultury w Sejnach

Projekt "Głosy naszego miasta" w ramach programu "Seniorzy w akcji" dofinansowany został przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych Ę i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności

Organizatorzy: Stowarzyszenie Origo, Archiwum Miejsko-Gminne
Współpraca: Ośrodek Kultury w Sejnach