Sobota, 15 Grudnia 2018
dodano: 05-12-2018 13:07  Dodał: W.Fejfer
Zaproszenie do promocji tras turystycznych

Burmistrz Miasta Sejny zaprasza przewodników, historyków, biura podróży, przedstawicieli samorządu, instytucje kulturalne, stowarzyszenia oraz historyków muzealnych i dziennikarzy do wzięcia udziału w wycieczce promującej nowo utworzoną trasę turystyczną w ramach realizacji  projektu nr LT-PL-2S-192 pn. „Upamiętnienie sąsiedztwa przygranicznego Litwy i Polski z okazji stulecia państwowości Litwy”

(„Commemoration of Lithuania and Poland neighbourhood in occasion of Lithuania’s statehood century”) realizowanego w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska w partnerstwie z Administracją Samorządu Kalwarii oraz Instytucją publiczna „Sveikatinguno idėjos” Mariampol, oraz nowo utworzoną trasę turystyczną w ramach nr LT-PL-2S-193 pn.  „Miasta Pogranicza – Mariampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa-Polska w partnerstwie z Administracją Samorządu Kalwarii oraz Instytucją publiczna „Sveikatinguno idėjos” Mariampol.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 10.12.2018 na adres: marta.klucznik@um.sejny.pl, tel. 87 516 20 59.

Szczegółowe programy w załączeniu.

Załączone pliki:

Opis Typ Rozmiar