Środa, 14 Listopada 2018
A A A
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej - ePUAP
BIP
Ogólne    Informacje urzędowe    Przetargi    Imprezy    Sport    Wszystkie
Kategoria: Sport
dodano: 30-08-2007 01:05  Dodał:

STRACONA SZANSA.

Kolejny dobry mecz drużyny "Pomorzanki", ale bez punktów. Zamiast wysokiego zwycięstwa "Pomorzanka" zeszła z boiska pokonana przez drużynę z Mielnika w stosunku 2:1. Trudno jest wygrywać mecze w sytuacji, kiedy marnuje się kilka 100 % sytuacji strzeleckich. Sprawdziło się przysłowie piłkarskie, że zmarnowane sytuację mszczą się.

Pierwsza polowa meczu to dominacja naszej drużyny, ale piłka w kilku sytuacjach 100% nie znalazła drogi do bramki Mielnika. Również w drugiej połowie meczu dominowała drużyna "Pomorzanki" wynikiem czego była bramka zdobyta w 65 min. przez T. Gilisa. Nasi zawodnicy mogli jeszcze podwyższyć wynik spotkania, ale stało się inaczej. W zamieszaniu podbramkowym w 85 min. Mielnik zdobywa wyrównującą bramkę. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, nieporozumienie pomiędzy A. Ejdulisem i K. Śliwińskim wykorzystał zawodnik Mielnika ustalając wynik meczu na 2:1 dla gospodarzy. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy poprawia skuteczność. Jeżeli tak się stanie to możemy być spokojni o dalsze zdobycze punktowe.

Drużyna "Pomorzanki" wystąpiła w składzie: K. Śliwiński, A. Ejdulis, R. Jakubowski, M. Pieslak, S. Radzio (od 80 min. K. Falana), P.Gwaj (od 75 min. D. Dziedziech), M. Żyliński (od 60 min. T. Gilis), K. Gliński, P. Kuklewicz, K. Tarlecki, Sz. Kunicki (od 89 min. P. Macianis). (kol)