Sobota, 15 Grudnia 2018
A A A
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej - ePUAP
BIP
Ogólne    Informacje urzędowe    Przetargi    Imprezy    Sport    Wszystkie
Kategoria: Ogólne
dodano: 30-08-2007 23:54  Dodał:
Wystawa Janusza Kozłowskiego

Wystawa Janusza Kozłowskiego w dniu 17.08.2007 była w jakimś stopniu podsumowaniem sezonu fotograficzno - wystawowego w OK Sejny. W tym roku fotografowie z OK Foto - klubu „KADR” działającego przy pracowni fotograficznej ośrodka uczestniczyli w plenerze fotograficznym na Litwie.

Tematem pleneru a później wystawy w Łoździejach by zapomniane zawody. Młodsi fotografowie z pracowni fotograficznej uczestniczyli w kilku plenerach w ramach zajęć fotograficznych pracowni. Wszyscy fotografujący z Sejn mogli wziąć udział w plenerze „Szukamy zimy” podczas ferii zimowych. Ich prace mogliśmy oglądać w gablotach przy OK. Starsi wystawiali w Liceum Ogólnokształcącym w Sejnach. Można tam jeszcze oglądać część zdjęć z wystawy Krzysztofa Palewicza, która była prezentowana w Pałacu Kazimierzowskim w Warszawie - „Moja cudowna kraina”. Lecz Laskowski prezentował w  OK a obecnie w Klasztorze Podominikańskim zdjęcia z Norwegii - „Pejzaże Norwegii”. Zdjęcia Czarka Teodorowskiego z przepięknymi obrazami Wilna pt. „Wilno” możemy oglądać w klasztorze. Regina Milanowska w Ośrodku Kultury przeprowadza nas po ulicach Londynu - „Londyńskie ulice”. Autorzy zdjęć do wystaw indywidualnych otrzymali pamiątkowe dyplomy.

 Do końca roku w jesienno - zimowe wieczory zajrzymy jeszcze do wnętrza kwiatów. Tak w skrócie wygląda mapa fotograficzna OK. A we wrześniu zaczynamy już kolejny czwarty sezon fotograficzny w Sejnach. Dziękujemy i zapraszamy do udziału w nowych projektach fotograficznych.

Krzysztof Palewicz

Załączone zdjęcia:

Wystawa Janusza Kozłowskiego Wystawa Janusza Kozłowskiego Wystawa Janusza Kozłowskiego
Wystawa Janusza Kozłowskiego Wystawa Janusza Kozłowskiego Wystawa Janusza Kozłowskiego
Wystawa Janusza Kozłowskiego Wystawa Janusza Kozłowskiego