Środa, 19 Wrzesnia 2018
dodano: 31-08-2007 00:09  Dodał:

Strona internetowa Miasta Sejny jest najczęściej odwiedzana ze wszystkich portali internetowych, które są związane z Sejnami i Sejneńszczyzną. Na podstawie niezależnych danych nasza strona internetowa posiada około 70% „rynku”. Chcąc nie chcąc staliśmy się wizytówką regionu. Dlatego podjęliśmy decyzję o stworzeniu od podstaw całkiem nowej profesjonalnej strony wykorzystując najnowsze technologie stosowane w internecie.

W jej tworzeniu uczestniczy grupa studentów uczelni informatycznej PWSZ z Elbląga skupiona pod nazwą REWIZJA.NET. Strona będzie ciągle rozbudowywana o nowe treści. Żegnając się ze starym wydaniem, dziękuję wszystkim gościom - internautom. Dziękuję i zachęcam – bądźcie nadal z nami.

Poniżej można obejrzeć statystyki odwiedzin Google Analytics z ostatniego miesiąca.

Z wyrazami szacunku admin Krzysztof Palewicz

Nowa strona Miasta Sejny Nowa strona Miasta Sejny Nowa strona Miasta Sejny