Środa, 19 Wrzesnia 2018
Kategoria: Imprezy
dodano: 31-08-2007 00:08  Dodał:
Gościnne występy

W dniach 24.08 – 26.08.2007r. Sejneńska Kapela Kresowa i Kabaret "A Jednak" na zaproszenie Wójta Gminy Doruchów brała udział w Dożynkach Gminnych. Jest to Gmina leżąca w Powiecie Ostrzeszowskim, w Województwie Wielkopolskim 600 km od Sejn. Organizatorem całej wyprawy był Kabaret EWG z Doruchowa oraz Pan Ryszard Mazur Dyr. Gminnego Ośrodka Kultury w Doruchowie. Z pobytu w Doruchowie nawiązały się nowe kontakty na podłożu artystycznym i nie tylko! Osoby skupione przy działaniach ośrodka, pracują bawiąc publikę najczęściej za brawa publiczności. Zdarza się czasami zapraszającym w gości w zamian za honoraria, transport itp. przyjąć „czym chata bogata”. Tym razem oprócz występów na scenie gościliśmy w miejscowej stadninie koni.

Prócz poznania wspaniałych ludzi zawarliśmy przyjaźnie nie tylko ludzkie – patrz zdjęcia. Dziękujemy za pobyt Wójtowi Doruchowa, Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury oraz właścicielce stadniny koni Składamy również serdeczne podziękowanie Burmistrzowi Miasta Sejny za bezpłatne użyczenie miejskiego busa.

D.T.

Gościnne występy Gościnne występy Gościnne występy