Czwartek, 13 Grudnia 2018
A A A
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej - ePUAP
BIP
Ogólne    Informacje urzędowe    Przetargi    Imprezy    Sport    Wszystkie
Kategoria: Ogólne
dodano: 03-09-2007 15:29  Dodał:
Spełnić marzenia

Samodzielne i niezależne finansowo, przedsiębiorcze, wykształcone, spełnione zawodowo. Jak wiele kobiet takimi właśnie chciałoby być? Ile z nich, mając naście lat, tak wyobrażało siebie. Wreszcie czy żyjąc z dala od wielkich aglomeracji można nadal te marzenia spełnić? Są ludzie, którzy wierzą, że jest to możliwe. Są kobiety, którym się to udało.

Będziecie mogli je poznać co poniedziałek. Od 3 września rusza bowiem cykliczna audycja telewizyjna pt. "SpełniONA w biznesie". Będzie emitowana w każdy poniedziałek o 11:05, w TVP 2, przez kolejnych 30 tygodni. Na każdą z audycji składają się felieton dokumentalny przedstawiający kobietę, która założyła własny biznes i odniosła sukces oraz felieton instruktażowy, który pomoże Wam w założeniu własnej firmy. Wśród prezentowanych osób, będą również kobiety z naszego regionu. Prowadzą własną działalność gospodarczą, są niezależne i lubią to, co robią.

- Zachęcam do oglądania tej audycji, bo mam nadzieję że zachęci i inne osoby do działania. Zapraszam też na stronę internetową http://www.przedsiebiorczakobieta.pl/, gdzie znajdziecie wiele cennych informacji i wskazówek – mówi Jerzy Nazaruk, sejneńczak zaangażowany w realizację ogólnopolskiego projektu na rzecz aktywizacji kobiet „Spełniona w biznesie”.

Radą służą również od poniedziałku do piątku eksperci psychologii, prawa, finansów, marketingu, funduszy UE i regionalizmów. Dostępni są według grafiku zamieszczonego na stronie http://przedsiebiorczakobieta.pl/eksperci, pod bezpłatnym numerem 0 800 707 155. Można również pisać ekspertów maile.
Zachęcam!