Piątek, 22 Czerwca 2018
A A A
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej - ePUAP
BIP
Ogólne    Informacje urzędowe    Przetargi    Imprezy    Sport    Wszystkie
Kategoria: Ogólne
dodano: 25-09-2007 12:58  Dodał:

Przedstawiamy składy Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 21 października 2007 r.

Załącznik do Zarządzenia Nr 33/B/2007
Burmistrza Miasta Sejny
z dnia 24 września 2007 r.

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 21 października 2007 r.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Sejnach
z siedzibą w Szkole Podstawowej im. mjr H. Dobrzańskiego - Hubala w Sejnach,
ul. Wojska Polskiego 64
1. Eugenia Milewska
2. Agnieszka Gołębiewska
3. Małgorzata Malinowska
4. Helena Kondzielewska
5. Teresa Krystyna Żukowska
6. Genowefa Palewicz
7. Małgorzata Gruda
8. Agnieszka Raglis

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Sejnach
z siedzibą w Szkole Podstawowej im. mjr H. Dobrzańskiego - Hubala w Sejnach,
ul. Wojska Polskiego 64
1. Raisa Awramik
2. Kinga Bieryło
3. Danuta Klimko
4. Marek Zaniewski
5. Małgorzata Rejmontowicz
6. Jolanta Macianis
7. Alicja Luty
8. Celina Urbańska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Sejnach
z siedzibą w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Sejnach, ul. Strażacka 2
1. Ryszard Lutecki
2. Wioleta Jaszczołt
3. Biruta Woźnialis
4. Stanisław Jodzis
5. Piotr Zubowicz
6. Julia Jagłowska
7. Marzena Walento
8. Jadwiga Milewska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Sejnach
z siedzibą w Powiatowym Szpitalu w Sejnach, u. Rittlera 2
1. Leszek Dereń
2. Kornel Buchowski
3. Jolanta Piktel
4. Maria Milewska
5. Lucyna Fidrych
6. Henryka Namiotko
7. Ewa Buchowska
8. Marta Anna Baranowska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Sejnach
z siedzibą w Domu Pomocy Społecznej w Sejnach, ul. Mickiewicza 10
1. Kazimierz Markowiak
2. Anna Koncewicz
3. Małgorzata Błuszko
4. Alicja Regina Bielecka
5. Anna Siebert
6. Helena Gerwel
7. Monika Wąsik
8. Eugeniusz Jurkiewicz