Wtorek, 17 Października 2017
Kategoria: Sport
dodano: 10-11-2009 13:35  Dodał:
Rozegrany turniej dla uczczenia 91 Rocznicy

W dniu 8 listopada 2009 r. w Sejnach w sali gimnastycznej ZSO Sejny odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej z okazji 91 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę o Puchar Burmistrza Miasta Sejny. W turnieju wzięło udział 7 drużyn z Sejn, Głębokiego Brodu i Suwałk.

I miejsce zajęła drużyna „Szulc” Suwałki

II miejsce zajęła drużyna ZSCKR Sejny

III miejsce zajęła drużyna ZSO Sejny

IV miejsce zajęła drużyna „Skarpa” Sejny

Od V do VII miejsca zajęły drużyny Straży Granicznej Sejny, Policji Sejny i Nadleśnictwa Głębokiego Brodu.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie dla Pana Ryszarda Żylińskiego za sędziowanie zawodów.

W dniu 9 listopada 2009 r. odbył się Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Średnich z okazji 91 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę o Puchar Burmistrza Miasta Sejny, w którym wzięły udział drużyny ZSO Augustów, ACE Augustów, UKS „LO”  Sejny i UKS „Spartak” Sejny.

I miejsce zajęła drużyna ACE Augustów

II miejsce zajęła drużyna UKS „Spartak” Sejny

III miejsce zajęła drużyna UKS „LO” Sejny

IV miejsce zajęła drużyna ZSO Augustów

Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie dla Pana Ryszarda Żylińskiego za sędziowanie zawodów oraz dyrekcji ZSO w Sejnach za udostępnienie Sali gimnastycznej na turniej. Turniej zorganizowany został przez Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Oświaty, Kultury i Sportu przy ZSCKR w Sejnach. Puchary i statuetki sponsorował Jan Stanisław Kap Burmistrz Miasta Sejny.

Rozegrany turniej dla uczczenia 91 Rocznicy Rozegrany turniej dla uczczenia 91 Rocznicy Rozegrany turniej dla uczczenia 91 Rocznicy