Niedziela, 16 Grudnia 2018
A A A
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej - ePUAP
BIP
Ogólne    Informacje urzędowe    Przetargi    Imprezy    Sport    Wszystkie
Kategoria: Ogólne
dodano: 18-10-2007 13:07  Dodał:
Kolejny numer Wieści

W sprzedaży jest już kolejny numer Wieści Sejneńskich. Oczywiście zachęcam do lektury. Dowiecie się z niego m.in. o kondycji naszej lokalnej gospodarki (przy okazji polecam kolejny artykuł poświęcony zakładaniu własnej firmy, z praktycznymi wskazówkami i poradami). Poruszamy też problemy mieszkańców.

W tym numerze zajęliśmy się skargami lokatorów jednego z bloków w centrum Sejn. Na pewno jeszcze do tego tematu wrócimy. Warto też zwrócić uwagę na materiał "Sejneńskie złotka", o sejneńskich siatkarkach z gimnazjum - dziewczyny i ich trenerzy (Jacek Zajkowski i Tadeusz Krywanis) mają na swoim koncie kilka znaczących sukcesów.

W numerze znajdziecie też m.in. krótki opis spotkania z biskupem ełckim, w sprawie zagospodarowania klasztoru. Dowiecie się, co słychac w Spółdzielni Mieszkaniowej. Piszemy również o zmianach na naszej granicy - od nowego roku będziemy mogli ją przekraczać bez większych ograniczeń, ponieważ Polska wchodzi do tzw. Układu z Schengen. To tylko niektóre z tematów. Miłej lektury.