Poniedziałek, 18 Czerwca 2018
dodano: 22-10-2007 12:46  Dodał:
Bezpłatne warsztaty śpiewu tradycyjnego

Zapraszamy dzieci w wieku 12-15 lat do udziału w bezpłatnych warsztatach artystycznych ŚPIEWU TRADYCYJNEGO. W programie m.in.: praca z głosem (ćwiczenia emisyjne, artykulacyjne, oddechowe), anuka pieśni ludowych suwalskich, spotkania z twórcami ludowymi. Na zgłoszenia czekamy do końca października, liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia będą się obywały raz w tygodniu od listopada 2007 doczerwca 2008 oraz od września 2008 do maja 2009 w Ośrodku Kultury w Sejnach. Warsztaty prowadzić będzie Anna Szafranowska-Orzeł, mentor kultury regionalnej.

Więcej infowmacji w OK Sejny, lub telefonicznie (087) 516 22 00. Projekt realizowany jest przez Fundację Edukacji i Twórczości w Białymstoku (www.mentoring.pl) w partnerstwie w Ośrodkiem Kultury w Sejnach. Projekt "Mentorzy Kultury Regionalnej" jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Projekt realizowany jest w 10 giminach z  województwa podlaskiego.