MOJE MIASTO

Małgorzata Malinowska
Renata Klucznik
Agnieszka Sapiega

Świadczenia rodzinne, Fundusz alimentacyjny:
Małgorzata Tydman

Świadczenia wychowawcze 500 +,  Dobry Start:
Iwona Leonowicz

Lokalny Zespół Interdyscyplinarny przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Przewodnicząca:
Halina Sawicka

Wiceprzewodnicząca :
Małgorzata Błuszko

Zespół Interdyscyplinarny działa na rzecz osób, które doświadczają przemocy oraz ich rodzin, realizuje procedurę „Niebieskie Karty”. Zespół Interdyscyplinarny w celu rozwiązywania problemów związanych z podejrzeniem występowania przemocy w rodzinie w indywidualnych przypadkach powołuje grupy robocze.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sejnach informuje o  obowiązującym  terminarzu wypłaty świadczeń w kasie Banku Spółdzielczego Rutka Tartak:

15 – każdego miesiąca – zasiłki stałe, zasiłki okresowe,  wynagrodzenia  dla opiekunów prawnych i kuratorów.

20 – każdego miesiąca- świadczenia rodzinne, fundusz alimentacyjny, świadczenia wychowawcze, zasiłki celowe .

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sejnach informuje, że świadczenia niepobrane w terminie, zostaną  przekazane do ponownej wypłaty w kolejnym miesiącu .

Interreg Adaptacja strony internetowej Urzędu Miasta Sejny wykonana została w ramach projektu nr LT-PL-2S-193 pn. „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w partnerstwie z Instytucją Publiczną „Sveikatinguno idėjos” Mariampol (Litwa), w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego