MOJE MIASTO

Pn.-Pt 7.00 do 15.00

REGON: 790739489, NIP 844-19-15-017

Numer Konta BS Rutka Tartak : 25936700070010001852600001

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sejnach informuje o obowiązującym  terminarzu wypłaty świadczeń w kasie Banku Spółdzielczego Rutka Tartak (jeśli decyzje administracyjne nie stanowią inaczej):

15 – każdego miesiąca – zasiłki stałe, wynagrodzenia  dla opiekunów prawnych i kuratorów.

20 – każdego miesiąca– świadczenia rodzinne, zasiłki okresowe,  fundusz alimentacyjny, zasiłki celowe .

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sejnach informuje, że świadczenia niepobrane w terminie, zostaną  przekazane do ponownej wypłaty w kolejnym miesiącu .

Struktura Organizacyjna:

Kierownik:
Ilona Anna Okoń

Główny Księgowy:
Bogumiła Łabacz

Pracownicy Socjalni:
Małgorzata Malinowska

Agnieszka Sapiega

Joanna Żegarska

Świadczenia rodzinne, Fundusz alimentacyjny, Czyste powietrze, Stypendia i zasiłki szkolne , Karta Dużej Rodziny, Dodatek osłonowy, Dodatek węglowy:
Katarzyna Modrzyk

Monika Sokołowska

Pomoc administracyjna :

Paulina Żur/ wz. Patrycja Szylar

Asystent rodziny:

Wieńczysława Świątkiewicz-Luto

Klub Seniora z siedzibą w Urzędzie Miasta :

Beata Augustynowicz

Lokalny Zespół Interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie na terenie Miasta Sejny :

Przewodnicząca:
Malinowska Małgorzata

Wiceprzewodnicząca :

Joanna Żegarska

Zespół Interdyscyplinarny działa na rzecz osób, które doświadczają przemocy oraz ich rodzin, realizuje procedurę „Niebieskie Karty”. Zespół Interdyscyplinarny w celu rozwiązywania problemów związanych z podejrzeniem występowania przemocy w rodzinie w indywidualnych przypadkach powołuje grupy robocze w skład, których wchodzą przedstawiciele różnych instytucji mi. policji, sądu, placówek oświatowych, MKRPA.