Slide2

MOJE MIASTO

Slide2

MOJE MIASTO

Ochrona zwierząt

WNIOSKI

INFORMACJA O ADOPCJI PSA

NIE KUPUJ, Adoptuj!

„Adoptując jednego psa, nie zmienisz całego świata… Ale cały świat zmieni się dla tego jednego psa!”

Urząd Miasta w Sejnach informuje, że bezdomne psy z terenu Miasta Sejny trafiają do Schroniska dla Zwierząt w Suwałkach  „Sianożęć”  ul. Sianożęć 3 Bogdan Lauryn 16-500 Sejny.

Apelujemy i zachęcamy naszych mieszkańców do adopcji bezdomnych zwierząt

Jeśli nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt i właśnie zastanawiasz się nad nowym domownikiem proponujemy adopcję psa! Możesz wybrać psa dowolnej maści, wieku i rasy zapewniając mu dom i przyczynić się tym samym do oszczędności w swoim portfelu.

Pamiętaj, jeśli chcesz adoptować pieska dokładnie przemyśl tą decyzję. Nie decyduj pod wpływem chwili. Adoptuj świadomie i odpowiedzialnie.

W celu uzyskania bliższych informacji bądź podjęcia decyzji o adopcji psa prosimy o kontakt ze Schroniskiem dla Zwierząt w Suwałkach,

 tel. : 87 563-01-73


JAKOŚĆ POWIETRZA W MIEŚCIE SEJNY >>>>>>
Interreg Adaptacja strony internetowej Urzędu Miasta Sejny wykonana została w ramach projektu nr LT-PL-2S-193 pn. „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w partnerstwie z Instytucją Publiczną „Sveikatinguno idėjos” Mariampol (Litwa), w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego