Głęboka termomodernizacja dwóch sejneńskich budynków

15 października 2019

Jednym z budynków, który przejdzie modernizację będzie Sejneński Ośrodek Kultury, mieszczący się przy ul. 1 maja 17. Symboliczne czeki, przeznaczone na realizację poszczególnych projektów, przekazał w dniu dzisiejszym m.in. marszałek Artur Kosicki.

„Przekazywane dziś fundusze są o tyle ważne, że posłużą nie tylko rozwojowi instytucji, które Państwo reprezentujecie, ale także ochronie środowiska” – skomentował Kosicki.

Na ręce Burmistrza naszego Miasta, Pana Arkadiusza Adama Nowalskiego, przekazano dwa czeki. Jeden z kwotą wynoszącą niecałe 677,5 tys. PLN, która zostanie przekazana na modernizację Ośrodka Kultury. Drugi natomiast z kwotą 327,4 tys. PLN, dzięki której wkrótce odnowiony zostanie budynek MOPS.

Fundusze pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego.