Slide2

AKTUALNOŚCI

Slide2

AKTUALNOŚCI

Komunikat do uczniów szkoły podstawowej

17 marca 2020

Drodzy Uczniowie, miejcie na uwadze, że przerwa w zajęciach nie jest czasem ferii. Prosimy więc, abyście pozostali w domach, nie spotykali się ze znajomymi oraz poświęcili ten czas na naukę prowadzoną zdalnie.

W zakładce „e-nauka w domu”, na stronie internetowej Szkoły, znajdziecie zadania do wykonania w czasie określonym przez nauczycieli. Będą to filmy, gry, animacje, powtórki przygotowane na platformach edukacyjnych.
Kody oraz loginy otrzymacie pocztą elektroniczną, bądź poprzez grupy utworzone na Messengerze. Śledźcie stronę www Szkoły lub jej profil na facebook’u.

Głównymi formami kontaktu, dotyczącego nauki zdalnej będą również smsy, maile do rodziców. Informacje zwrotne od uczniów / rodziców prosimy kierować na adres mailowy szkoły lub ewentualnie tel. do wychowawców.

Strona www Szkoły: https://tiny.pl/tb63n
Link do profilu na Fb: https://tiny.pl/tbvhg


JAKOŚĆ POWIETRZA W MIEŚCIE SEJNY >>>>>>
Interreg Adaptacja strony internetowej Urzędu Miasta Sejny wykonana została w ramach projektu nr LT-PL-2S-193 pn. „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w partnerstwie z Instytucją Publiczną „Sveikatinguno idėjos” Mariampol (Litwa), w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego