Slide2

AKTUALNOŚCI

Slide2

AKTUALNOŚCI

Sejneński żłobek, przedszkole i oddziały przedszkolne w szkole podstawowej pozostaną zamknięte do 24 maja

4 maja 2020

Po konsultacji z  dyrektorami placówek i inspektorem do spraw oświaty, Burmistrz Miasta Arkadiusz Adam Nowalski podjął decyzję, że Sejneński żłobek, przedszkole i oddziały przedszkolne w szkole podstawowej pozostaną zamknięte do 24 maja.

Otwarcie żłobków i przedszkoli 6 maja może zniweczyć wszystkie poświęcenia społeczności Miasta i powszechne wykonanie zaleceń władz sanitarnych.

Jesteśmy małą społecznością, której jak dotąd udało się ustrzec przed epidemią. W Sejnach nie odnotowano jeszcze osób zarażonych koronawirusem, ale nie mamy złudzeń, że wcześniej czy później może to nastąpić. Chcemy w miarę naszych możliwości jeśli nie wyeliminować, to przynajmniej opóźnić to zjawisko i dobrze przygotować się na otwarcie naszych placówek po 24 maja.


JAKOŚĆ POWIETRZA W MIEŚCIE SEJNY >>>>>>
Interreg Adaptacja strony internetowej Urzędu Miasta Sejny wykonana została w ramach projektu nr LT-PL-2S-193 pn. „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w partnerstwie z Instytucją Publiczną „Sveikatinguno idėjos” Mariampol (Litwa), w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego