Slide2

AKTUALNOŚCI

Slide2

AKTUALNOŚCI

Konkurs dla osób 50+ „Polacy w dawnej pracy”

17 września 2021

Pamiętasz czasy, w których maszyny, narzędzia, a nawet stroje w miejscu pracy wyglądały całkowicie inaczej niż dzisiaj? Może masz zdjęcia z tamtego okresu, którymi chcesz się z nami podzielić?

Portal pracy Aplikuj.pl postanowił zaangażować do naszej zabawy mieszkańców województwa mazowieckiego i podlaskiego, którzy ukończyli 50 lat. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy maksymalnie 3 fotografie https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-zgloszenie. Na zgłoszenia czekamy do 30.11.2021 r.

Pomóż nam stworzyć piękną galerię, która pokaże wszystkim jak poszczególne zawody wyglądały jeszcze kilkadziesiąt lat temu.

Jeśli nie możesz samodzielnie przystąpić do zabawy, można to zrobić z pomocą innych. Cała zabawa odbywa się przez Internet w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo.

Dla najlepszych świetne nagrody: kursy komputerowe(strefakursow.pl), telefony komórkowe, gadżety i książki.

Wszystkie szczegóły na temat konkursu znajdziesz w regulaminie:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy


JAKOŚĆ POWIETRZA W MIEŚCIE SEJNY >>>>>>
Interreg Adaptacja strony internetowej Urzędu Miasta Sejny wykonana została w ramach projektu nr LT-PL-2S-193 pn. „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w partnerstwie z Instytucją Publiczną „Sveikatinguno idėjos” Mariampol (Litwa), w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego