Slide2

AKTUALNOŚCI

Slide2

AKTUALNOŚCI

Twoje dziecko ma talent wokalny? Lubi i chce śpiewać? Zgłoś je do Chóru Dziecięco-Młodzieżowego Opery i Filharmonii Podlaskiej.

13 lutego 2023

Dyrygentem Chóru Dziecięco-Młodzieżowego OiFP jest dr hab. Ewa Barbara Rafałko. Zespół istnieje od 10 lat i regularnie bierze udział w koncertach i spektaklach organizowanych przez Operę i Filharmonię Podlaską, a także koncertuje podczas dużych wydarzeń artystycznych na terenie województwa podlaskiego.

Poszukujemy dziewczynek w wieku od 8 do 14 lat i chłopców od 8 do 12 lat. Przesłuchania odbędą się w sobotę, 18 lutego 2023 roku od godziny 10:30, w gmachu OiFP przy ul. Odeskiej 1, w sali prób chóru (wejście od strony ul. Kijowskiej). Należy przygotować wybraną piosenkę z podkładem lub akompaniamentem. Komisja zastrzega sobie prawo do weryfikacji skali głosu i predyspozycji uczestnika w oparciu o powtórzenie ćwiczeń wokalnych.

Więcej informacji pod adresem: magdalena.gladkowska@oifp.eu  (Magdalena Gładkowska – Koordynator Chóru).


JAKOŚĆ POWIETRZA W MIEŚCIE SEJNY >>>>>>
Interreg Adaptacja strony internetowej Urzędu Miasta Sejny wykonana została w ramach projektu nr LT-PL-2S-193 pn. „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w partnerstwie z Instytucją Publiczną „Sveikatinguno idėjos” Mariampol (Litwa), w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego