Diagnoza problemów społecznych związanych z używaniem substancji psychoaktywnych, uzależnieniami behawioralnymi oraz przemocą – ankiety dla dorosłych mieszkańców miasta

8 maja 2023

Centrum Działań Profilaktycznych Grzegorz Kucharczyk, Dawid Droździkowski, Joanna Kurpiewska s.c. na zlecenie Miasta Sejny realizuje „Diagnozę problemów społecznych związanych z używaniem substancji psychoaktywnych, uzależnieniami behawioralnymi oraz przemocą”. W związku z tym prosimy o wypełnienia ANONIMOWEJ ANKIETY, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów, służących rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się mieszkańcy naszego miasta.

Poprzez przygotowany specjalny link, wszyscy mieszkańcy będą mieli możliwość wypełnić anonimową ankietę bezpiecznie w swoim domu. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych.

Link do ankiety dla dorosłych: