Slide2

AKTUALNOŚCI

Slide2

AKTUALNOŚCI

Spotkanie regionalne dla Sołtysek i Liderek Lokalnych

6 września 2023

Zapraszamy Sołtyski, członkinie rad sołeckich, Panie które myślą o tym by zostać sołtyską lub lokalne liderki – z ekspertką do sołeckich tematów Grażyną Jałgos – Dębską. Wydarzenie bezpłatne – trzeba zarezerwować ok 8 godzin – ciekawe warsztaty i szkolenie kompetencji miękkich a przede wszystkim okazja do sieciowania i poznawania nowych, ciekawych osób. 

Obowiązują zapisy 

Zapraszamy również do dołączenia do grupy Sołtyski – na FB – grupa ma za zadanie wymianę doświadczeń, wzajemną inspirację motywację do działania oraz wspólne rozwiązywanie sołeckich wyzwań i problemów. 


JAKOŚĆ POWIETRZA W MIEŚCIE SEJNY >>>>>>
Interreg Adaptacja strony internetowej Urzędu Miasta Sejny wykonana została w ramach projektu nr LT-PL-2S-193 pn. „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w partnerstwie z Instytucją Publiczną „Sveikatinguno idėjos” Mariampol (Litwa), w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego