Zaproszenie Burmistrza dla mieszkańców Miasta Sejny na spotkanie dot. miejskiej sieci cieplnej.

11 kwietnia 2024

Burmistrz Miasta Sejny zaprasza mieszkańców Miasta Sejny na spotkanie informacyjne, na którym zostaną przedstawione możliwości podłączenia do miejskiej sieci cieplnej oraz etapy realizacji inwestycji ciepłowniczych prowadzonych przez Miasto Sejny. Na spotkaniu możliwe również będzie uzyskanie informacji dotyczących technicznych możliwości podłączenia do sieci.

Spotkanie odbędzie się dnia 15 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) o godzinie 16:00 na Sali Kinowej Ośrodka Kultury w Sejnach.

W załączeniu Oświadczenie, które można złożyć w sekretariacie Urzędu Miasta Sejny lub w referacie Rozwoju Przestrzennego i Gospodarczego pok. 21.

Osoby do kontaktu w Urzędzie Miasta Sejny: Dominika Sidor, Marta Wojtkiewicz-Dzienis, Dorota Leończyk, nr tel. (87) 731 32 07.