Slide2

AKTUALNOŚCI

Slide2

AKTUALNOŚCI

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego

30 kwietnia 2024

W dniu 1 maja 2024r po raz dziesiąty odbędzie się impreza pn. „Rozpoczęcie sezonu motocyklowego”. Początek i koniec przejazdu odbędzie się z Placu Dominikańskiego. O godzinie 11.30 zainteresowani udadzą się na mszę świętą, a następnie o godzinie 13.00 rozpocznie się przejazd ulicami miasta Sejny.

Oprócz motocykli na Placu Dominikańskim będą również namioty Nadleśnictwa Pomorze, Wojskowego centrum Rekrutacji w Suwałkach i Wojsk Obrony Terytorialnej, Komendy Powiatowej Policji w Sejnach, Państwowej Inspekcji Pracy oraz SANEPID-u. Będzie również koncert i poczęstunek.

Chętnych serdecznie zapraszamy.


JAKOŚĆ POWIETRZA W MIEŚCIE SEJNY >>>>>>
Interreg Adaptacja strony internetowej Urzędu Miasta Sejny wykonana została w ramach projektu nr LT-PL-2S-193 pn. „Miasta Pogranicza – Marijampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowanego w partnerstwie z Instytucją Publiczną „Sveikatinguno idėjos” Mariampol (Litwa), w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego