Informacja burmistrza miasta Sejny

7 października 2019

Miasto Sejny informuje, że w związku z przebudową drogi gminnej nr 102123B ul. Wojska Polskiego w Sejnach, na odcinku od ul. Zawadzkiego do ul. 1 Maja, od dnia 08.10.2019r nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Od tego dnia obowiązywała będzie tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Komplet oznakowania i zabezpieczenia będzie przesuwany w miarę postępu robót. Wyłączenie jezdni z ruchu obowiązuje podczas dnia w czasie wykonywania robót bitumicznych. Przewidywany termin zakończenia robót: 20 listopad 2019r.

osoba do kontaktów:

Dorota Leończyk