Ogłoszenie o ponownym naborze na stanowisko asystenta rodziny

23 marca 2021

Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sejnach ogłasza ponowny nabór na asystenta rodziny. Umowa zlecenie w wymiarze do 6 godzin w tygodniu. Przewidywany okres obowiązywania umowy od 01.04.2021 r.- 31.12.2021 r. (realizacja przedmiotu zlecenia w zależności od potrzeby: w godzinach przedpołudniowych, popołudniowych oraz w dni ustawowo wolne od pracy, jak również w weekendy).
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub korespondencyjnie, w zamkniętej kopercie, w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sejnach, z dopiskiem:

Dotyczy naboru na stanowisko Asystent Rodziny w terminie do dnia 31.03.2020 r. do godz. 9:00 (decyduje data wpływu do Ośrodka).

Więcej szczegółów w załączniku.