Miasto Sejny współzałożycielem SIM KZN – Podlaskie Sp. z o.o.

14 czerwca 2022

Dnia 1 czerwca 2022 r. w siedzibie Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej (SIM) w Łapach, Miasto Sejny przystąpiło do podpisania aktu notarialnego powołującego do życia pierwszą na Podlasiu SIM. Miasto Sejny stało się jednym z współzałożycieli spółki SIM KZN wśród pozostałych 16 gmin. Oszacowano, iż plany inwestycyjne spółki uwzględniają co najmniej 800 lokali z przeznaczeniem mieszkalnym na terenie województwa Podlaskiego. Grunty w Mieście Sejny są obecnie przygotowywane do wniesienia aportem do spółki.