Zapotrzebowanie na węgiel mieszkańców Miasta Sejny

4 listopada 2022

W związku z ustawą o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe, regulującą dystrybucję i sprzedaż węgla przez jednostki samorządu terytorialnego, Miasto Sejny zwraca się do mieszkańców z prośbą o zgłaszanie zapotrzebowania na węgiel.

Celem jest wstępne ustalenie liczby gospodarstw domowych zainteresowanych zakupem węgla na warunkach określonych w ustawie.

Zapotrzebowanie dotyczy  ilości węgla, którą planują mieszkańcy zakupić do końca sezonu grzewczego, tj. do 30 kwietnia 2023 roku.

ZAPOTRZEBOWANIE NA WĘGIEL NALEŻY SKŁADAĆ DO DNIA 15 LISTOPADA 2022 R.