OGŁOSZENIE KONSULTACJI SPOŁECZNYCH DOTYCZĄCYCH PROJEKTU UCHWAŁY W SPRAWIE OKREŚLENIA TRYBU I SZCZEGÓŁOWYCH KRYTERIÓW OCENY WNIOSKÓW O REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO W RAMACH INICJATYWY LOKALNEJ

1 czerwca 2022

Zarządza się przeprowadzenie na terenie Miasta Sejny konsultacji społecznych, których celem jest zebranie propozycji, uwag i opinii dotyczących projektu uchwały w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

Podstawą prawną ogłoszenia konsultacji jest Zarządzenie nr 79/2022 Burmistrza Miasta Sejny z dnia 30 maja 2022 r. w sprawie konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

Konsultacje społeczne przeprowadzone będą za pomocą imiennego wyrażania opinii. Formularz zgłaszania opinii znajduje się w załączeniu.

Czas trwania konsultacji: 15.06.2022 r. – 29.06.2022 r.