Kierownik MOPS ogłasza nabór na świadczenie usług opiekuńczych w Klubie Seniora w ramach projektu „SAS”.

8 lutego 2021

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług rehabilitacyjnych, zajęć usprawniających kondycję fizyczną dla 20 osób z Klubu Seniora  w ramach projektu „SAS” ” Nr RPPD.07.02.01-20-0041/18 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa VII Poprawa spójności społecznej, Działanie 7.2 Rozwój usług społecznych, Poddziałanie 7.2.1 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Szczegóły w załączeniu.